رزتمپ

اختلاف لیدرها سر باز کرد

اختلاف لیدرها سر باز کرد
اخبار و حواشی ورزشی ایران و جهان
اطلاعات سايت

آمار مطالب
کل مطالب : 311
کل نظرات : 16

بازديد امروز : 72 نفر
بارديد ديروز : 425 نفر
بازديد هفته : 497 نفر
بازديد ماه : 21,828 نفر
بازديد سال : 42,547 نفر
بازديد کلي : 5,030,599 نفر

افراد آنلاين : 2
لينک های دیگر
پيوندهاي روزانه
کدهاي اختصاصي
Web Analytics Clicky
پشتيباني
theme by
roztemp.ir
RSS

Powered By
Rozblog.Com
تبليغات
رزتمپ

واقعیت این است که طی دو فصل گذشته کمتر شاهد اعمال نظر لیدرها بر روی سکو بودیم و همه چیز شکل بهتر و منظم تری داشت. در پرسپولیس همواره سکوها با شعارهای تکراری و نفرین شده "حیا کن... رها کن" ملتهب بوده و خواهان تغییر سرمربی ( با هر نامی) بر روی نیمکت پس از هر شکستی بودند. اما در فصل جاری پرسپولیس حتی با برانکو به رتبه شانزدهم جدول رسید اما کمتر کسی حتی کوچکترین نجوایی بر روی سکوهای ورزشگاه آزادی در مورد جدایی برانکو شنید.

پرسپولیس حتی هنگامی که در قعر جدول لیگ برتر دست و پا می زد و از جام حذفی کنار رفت هم از سوی سکوها تشویق شد و به طبع این حمایت، رسانه ها نیز با به وجود آمدن چنین فضایی به رغم تمام کم و کاستی های فنی برانکو و پرسپولیس از این تیم حمایت کردند تا رفته رفته ثمره این حمایت نمود پیدا کرده و حالا نام پرسپولیس در بین تیم های امیدوار به کسب جام دیده شود.

در همین ارتباط طی چند هفته اخیر اتفاقات تازه ای رخ داده که مجموع و برآیند اخبار دریافتی از سکوهای پرسپولیس را نگران کننده به نظر می رساند. اگر تا قبل از این کمتر بازیکن خاصی تشویق می شد و پایه و اساس شکل گرفته و مورد توافق سکوها تشویق مجموعه تیم بود، حالا تشویق ها و سوت و کف ها سمت و سوی خاصی گرفته است. برخی لیدرها بنگر و نورمحمدی را تشویق می کنند و لیدرهای دیگر سعی در تشویق انصاری و احمدزاده دارند، معلوم هم نیست که دلیل این لج و لجبازی چیست.

معلوم نیست که چطور برخی از بازیکنان پرسپولیس پس از تشویق محمد انصاری به این قضیه واکنش نشان داده و بدون هیچ مانع یا شرم و حیایی در چشم این بازیکن جوان نگاه کرده و از او می پرسند: "چقدر پول دادی تا تشویقت کنند؟" یا اینکه برخی لیدرها این همه در تشویق بازیکنانی چون رضا نورمحمدی، محسن بنگر، بابک حاتمی، محسن مسلمان و امید عالیشاه لجاجت می کنند.

به نظر می رسد اوضاع سکوها تا حد زیادی از دست طاهری به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس خارج شده است. به معنای دیگر برخی اخبار دریافتی از راهروهای باشگاه پرسپولیس حاکی از آن است که طاهری سیستم و نحوه اداره لیدرها را به خود آنها سپرده و همین مساله بین آنها اختلاف شدیدی ایجاد کرده است. برخی لیدرها اعتقاد به اداره کانون مشوقین زیر نظر هیات مدیره دارند و برخی نیز معتقدند که باید یکی از آنها به عنوان سرپرست یا مدیر کانون مشوقین این گروه را هدایت و راهنمایی کند.

اما آنچه که مشخص به نظر می رسد این اختلاف نظر در صورت ادامه می تواند لطمات جبران ناپذیری به پیکره تیم پرسپولیس وارد کند.

دو دسته شدن بازیکنان نیز تا حدزیادی محصول دو دستگی لیدرهای باشگاه است. این طبیعی است که هر لیدری با برخی از بازیکنان نزدیکی و قرابت بیشتری داشته باشد و این قرابت به هنگام تشویق بازیکن ها بر روی سکوها نمود بیشتری پیدا خواهد کرد. به گونه ای که وقتی بازیکن جوانی چون انصاری تشویق می شود، بازیکن باتجربه تر با نگاه چپ چپ و بدون آنکه سوالی را بر زبان بیاورند از این بازیکن جوان می پرسد که چقدر خرج کرده تا بازیکنی با این سابقه کم نامش از روی سکوها فریاد زده شود، یا جالب اینکه برخی از بازیکن ها که اتفاقا تجربه زیادی هم دارند، در گفتگو با برخی لیدرها به آنها تاکید می کنند که در دیدار با تراکتورسازی باید نام شان از روی سکوها شنیده شود.

به تمام این ها اضافه کنید بازیکنی که طبق ادعای یکی از مشوقین قدیمی پرسپولیس با کمتر از سه فصل سابقه در این تیم با مسئول باشگاه تماس می گیرد و مدعی می شود:"این همه گفتید پول می ریزید...پول می ریزید، منظورتان همین 100 میلیون تومان بود؟!" حالا برای خودش در این تیم بروبیایی پیدا کرده و با زبان بی زبانی و چهره ای درهم کشیده از برخی مشوقین شاکی می شود که چرا به اندازه کافی تشویق نمی شود.

 

***

پرسپولیس حساسترین هفته هایش را پشت سر می گذارد و قطعا چنین اختلافاتی آن هم بر روی سکوها می تواند لطمات جبران ناپذیری بر پیکره این تیم وارد کند.

برانکو ایوانکوویچ به عنوان مسئول فنی تیم شاید در جریان برخی از اخبار قرار گرفته باشد، اما بی گمان وظیفه مقابله با این حواشی بر عهده سرپرست و مسئول باشگاه است.

برانکو هیچ وظیفه ای در قبال جمع کردن اعتصاب شاگردانش ندارد، اما می تواند از این اعتصاب در صورت عدم نتیجه گیری بهترین بهره را برده و عامل اصلی نتیجه نگرفتنش را عدم تمرکز شاگردانش تلقی کند.

از این رو علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس باید مسیر پرسپولیس را در ادامه راه برای رسیدن به عنوان قهرمانی هموارتر از همیشه کرده و جلوی هرگونه حاشیه پردازی را از عوامل تیمش بگیرد. از لیدرهای تیمش گرفته تا کاپیتان هایی که اصرار به تشویق شدن در بازی های بزرگ دارند. 

امتياز : نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0

بازديد : 1750
[ جمعه 14 اسفند 1394 ] [ 19:00 ] [ رضا ]
مطالب مرتبط
آخرين مطالب ارسالي
ارسال نظر براي اين مطلب

کد امنیتی رفرش
.: Weblog Themes By roztemp :.

درباره وبلاگ

سایت «سیما اسپرت» یک تارنمای آزاد است که به جمع آوری اخبار و اطلاعات و حواشی ورزشی می پردازد. کلیه علاقمندان می توانند جهت همکاری در این سایت همکاری کنند.
جست و جو