close
تبلیغات در اینترنت
پیراهن را بگذار و برو...
 

جدیدترین مطالب

دوشنبه 09 فروردين 1395

پیراهن را بگذار و برو...

یکی از بازیکنانی که به واسطه بازی های خوب در ترکیب تیم شهرستانی به اردوی تیم ملی دعوت شده بود در پایان اردوی 24 تا 29 اسفند لباس های تمرین را در ساک خود می گذارد تا به همراه خود ببرد و آنها را یادگاری به همراه داشته باشد. خطاب به هم اتاقی خود می گوید: اردوی خوبی بود. کلی لذت بردم. خیلی هم تلاش کردم. حالا اگر هم خط بخورم مهم نیست. حداقل صاحب پیراهن تیم ملی شده ام و آنها را یادگاری نگه می دارم تا روزی ...

 

لحظاتی بعد متوجه می شود که باید لباس ها را از ساک خود خارج کند و تحویل تدارکات دهد! هاج و واج مانده بود مگر امکان دارد؟ تیم ملی این قدر کمبود لباس دارد که حتی لباس های تمرین هم از بازیکنان پس گرفته می شود!

 

این واقعیتی است که وجود دارد. بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی حق خارج کردن لباس تمرینی را هم از اردو ندارند. باید بعد از هر اردو همه لباس هایی که در اختیار آنها قرار داده شده را تحویل دهند تا تدارک لباس ها را شستشو دهد و برای اردوی بعدی آماده کند. خصوصا بازیکنانی که حضورشان در اردوی بعدی محتمل نیست. آنها هیچ لباسی را نمی توانند از تیم ملی به یادگار ببرند و این به خاطر کمبودهاست. حتما هم در گذشته شنیده بودید که بازیکنان تیم ملی در بازی های رسمی حق تعویض پیراهن خود با بازیکن تیم مقابل را نداشتند!

 

آخرین صدایی که به گوش بازیکن شهرستانی تیم ملی رسیده بود: لباس را بگذار و برو به امان خدا...

 

 

فقط می توان از چنین اتفاقاتی اظهار تاسف کرد. همین و بس.

آخرین مطالب

IranTheme.Com

از سراسر وب

تگ های کاربردی